Як перетворити старий офісний простір на сучасний офіс

офисСучасні трендові компанії часто орендують  старі офісні приміщення з метою отримати класичну архітектуру та вишуканий простір. Але ці елементи часто не поєднуються зі створенням функціональних робочих місць. Головне — зрозуміти, як зробити старий офіс сучасним, щоб ідеально поєднувати класику із сучасним стилем.

Існує кілька простих прийомів, щоб поєднати старе і нове, традиційне із сучасним. Нижче ви знайдете декілька порад як подолати розрив між старим робочим місцем та сучасними офісними працівниками:

 

  1. Оновіть світло: освітлення є першим, що необхідно оновити в офісі, що рухається до модернізації. Замініть  флуоресцентні лампи, на більш м’які світлодіоди, а також змініть зношені світильники на сучасні з  мінімалістичними акцентами, які прекрасно доповнять приміщення.
  2. Додайте більше техніки: найшвидший спосіб зробити офіс сучасним — це впровадити оновлення техніки. Телевізори та вмонтовані відеоекрани справляють велике враження. Док-станції для зарядки ноутбука або планшета може впливати на природу простору. Ви навіть можете додати додаткові мережеві кабелі для повного технологічного ефекту.
  3. Додайте зелені: натуралістичний дизайн є головним елементом сучасних офісів. Це також чудовий спосіб поєднати звичну атмосферу робочого місця та сучасні дизайнерські віяння. Додайте живої зелені по всьому офісу у вигляді настільних рослин та рослин у вазонах на підлозі. Якщо є можливість, розставте по всьому офісу кілька вазонів з нецвітучими рослин. Рослини врівноважують настрій, освітлюють приміщення і навіть допомагають очистити повітря.
  4. Додайте мистецькі елементи: виберіть художній напрям та перенесіть його на ваш робочий простір. Незалежно від того, чи ви обираєте еклектичне, сюрреалістичне, сучасне, промислове чи класичне мистецтво, реалізуйте цей декор на стінах у вашому офісі. На робочому місці пройдешніх років, скоріш за все були безликі білі стіни; сьогоднішнє робоче місце має бути яким завгодно, але не безликим.

Якщо ж займатись дизайном та ремонтом це зовсім не те, чим би ви хотіли зараз займатись — оберіть уже готове рішення. Сучасний офісний центр, у якому вже присутнє все необхідне для роботи в модернізованому просторі. Якщо ви обираєте місце за критерієм офісні центри Львів — як варіант, ви можете перейти за посиланням https://optima-plaza.com.ua/7b/ і переконатись, що кращого варіанту для пошуку офісних центрів у  Львові годі і шукати.

Мода и стиль

Leave a reply

1 × 4 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: